header
Drugie jesienne szkolenie 2019/20
Dodany 21 sierpnia 2019 15:10 przez Maciej Śliwa

W miniony poniedziałek odbyło się drugie szkolenie sędziów należących do Grupy Rzeszów. Tym razem tematem szkolenia były zmiany w przepisach dotyczących zagrania ręką. Szkolenie poprowadził kol. Sebastian Godek, a prezentacji towarzyszyła ożywiona dyskusja. Drugą częścią była tradycyjnie część organizacyjna, którą poprowadził kierownik grupy Paweł Charchut. Przedstawił dalszy plan szkoleń na rundę jesienną (jest już na stronie) oraz przypomniał o obowiązkowych opłatach.Przy okazji szkolenia gratulowaliśmy osobiście uczestnikom turnieju w Dębicy, którzy okazali się najlepsi na Podkarpaciu. Gratulowaliśmy również sędziom, którzy w minionym tygodniu zaliczyli egzaminy IV ligi. Są to: Krystian Kołodziej, Rafał Szydełko i Mateusz Warzocha. Gratulacje!

Dziękujemy wszystkim za obecność, a prowadzącym za sprawne przygotowanie szkolenia. Następne spotkanie odbędzie się 2.09 tradycyjnie w Marand Restauracja i Hotel. Obecność obowiązkowa.

Przypominamy również zainteresowanym o egzaminach Podkarpackiej Grupy Asystentów, które odbędą się w najbliższy poniedziałek, tj. 26.08, w Stalowej Woli.


PANEL

Jesteś sędzią naszej grupy, a nie masz konta?
Zarejestruj się!

Zapomniałem hasła